Plugins - Redux Framework - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (349 entries)

en: %s CDN unavailable.  Some controls may not render properly.
fa: CDN %s در دسترس نیست. بعضی از فیلد ها ممکن است درست کار نکنند.

en: ACE Editor
fa: ویرایشگر ACE

en: Active
fa: فعال

en: Add %s
fa: اضافه کردن %s

en: Add More
fa: بیشتر اضافه کن

en: Add/Edit Gallery
fa: افزودن / ویرایش گالری

en: Additional Types
fa: انواع اضافی

en: Advanced Features
fa: خصوصیات پیشرفته

en: All
fa: همه

en: All Defaults Restored!
fa: تمامی مقادیر پیشفرض بازگردانی شدند !

en: All HTML will be stripped
fa: تمام HTML حذف خواهد شد

en: Allow your users to choose the spacing or margin they want.
fa: به کاربران خود اجازه دهید فاصله یا فاصله بیرونی (margin) مورد نظر خود را انتخاب کنند.

en: Allow your users to choose width, height, and/or unit.
fa: به کاربران خود اجازه دهید عرض ، ارتفاع و / یا واحد را انتخاب کنند.

en: Also called a "fold" parent.
fa: همچنین به اولیای "برابر" گفته می شود.

en: And now you can add more fields below and outside of the indent.
fa: و اکنون می توانید قسمت های بیشتری را در زیر و خارج از تورفتگی اضافه کنید.

en: Are you sure?  Resetting will lose all custom values.
fa: آیا مطمئن هستید ؟ تمام مقادیر وارد شده از بین خواهند رفت.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values in this section.
fa: شما مطمئن هستید؟ تنظیم مجدد تمام مقادیر سفارشی در این بخش را از دست خواهد داد.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values.
fa: شما مطمئن هستید؟ بازنشانی تمام مقدارهای سفارشی را از دست خواهد داد.

en: Back
fa: بازگشت

en: Background
fa: پس زمینه

en: Background Attachment
fa: الصاق بک گراند

en: Background Clip
fa: کلیپ پس‌زمینه

en: Background Origin
fa: مبدا پس‌زمینه

en: Background Position
fa: موقعیت پس‌زمینه

en: Background Repeat
fa: تکرار پس‌زمینه

en: Background Size
fa: اندازه پس زمینه

en: Backup Font Family
fa: خانواده قلم پشتیبان

en: Basic Field
fa: فیلد اصلی

en: Basic Fields
fa: فیلد های اصلی

en: Basic field with no subsections.
fa: زمینه اصلی و بدون زیر مجموعه.

en: Basic fields as subsections.
fa: زمینه های اصلی به عنوان زیرمجموعه ها.

en: Basic media uploader with disabled URL input field.
fa: بارگذاری کننده رسانه اصلی با زمینه ورودی آدرس اینترنتی غیرفعال است.

en: Body Background
fa: پس زمینه بدنه اصلی قالب

en: Body Font
fa: فونت بدنه

en: Body background with image, color, etc.
fa: پس زمینه بدنه سایت با تصویر ، رنگ و غیره.

en: Border
fa: کادر

en: Border style
fa: استایل حاشیه

en: Bottom
fa: پایین

en: Browser
fa: مرورگر

en: Button Set
fa: تنظیم دکمه

en: Button Set Option
fa: تنظیمات تنظیم دکمه

en: Button Set, Multi Select
fa: تنظیم دکمه ، چند انتخاب

en: CSS Code
fa: کد CSS

en: Callback
fa: فراخوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Categories Multi Select Option
fa: تنظیمات چند دسته بندی ها را انتخاب کنید

en: Categories Select Option
fa: تنظیمات دسته بندی ها را انتخاب کنید

en: Checkbox
fa: چک باکس

en: Checkbox Option
fa: تنظیمات چک باکس

en: Choose
fa: انتخاب

en: Clear Gallery
fa: پاک کردن گالری

en: Click here to activate the sample config file.
fa: برای فعال کردن پرونده پیکربندی نمونه اینجا را کلیک کنید.

en: Color
fa: رنگ

en: Color Gradient
fa: رنگ گرادینت

en: Color RGBA
fa: رنگ RGBA

en: Color Selection
fa: انتخاب رنگ

en: Copied!
fa: کپی شد!

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images using the WordPress native uploader
fa: با انتخاب تصاویر جدید یا آپلود تصاویر جدید با استفاده از آپلودکننده بومی وردپرس ، یک گالری جدید ایجاد کنید

en: Custom HTML Allowed (wp_kses)
fa: HTML دلخواه مجاز است (wp_kses)

en: Customizer Only
fa: فقط سفارشی سازی

en: Customizer Only Option
fa: فقط گزینه های سفارشی سازی

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Option
fa: تنظیمات تاریخ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Define and reorder these however you want.
fa: به هر حال شما می خواهید این موارد را تعریف و ترتیب بندی کنید.

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیح

en: Description Here
fa: توضیحات در اینجا

en: Design Fields
fa: فیلد های طراحی

en: Developer Mode Enabled
fa: حالت برنامه نویس فعال

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Dimensions (Width) Option
fa: تنظیمات ابعاد (عرض)

en: Dimensions (Width/Height) Option
fa: تنظیمات ابعاد (عرض / ارتفاع)

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Dismiss
fa: رد

en: Divide
fa: جدا کنند

en: Documentation
fa: مستندات

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: Editor - Full Width
fa: ویرایشگر - تمام عرض

en: Editor w/o Media Button
fa: ویرایشگر W / O دکمه های رسانه ای

en: Editors
fa: ویرایشگران

en: Elusive Icons Select Option
fa: گزینه انتخاب آیکون های Elusive

en: Enable
fa: فعال

en: Example Text
fa: متن نمونه

en: Example description.
fa: توضیحات مثال.

en: Example subtitle.
fa: عنوان زیرنویس.

en: Expand
fa: توسعه دادن

en: Export Options
fa: برون‌ریزی تنظیمات

en: Extensions
fa: افزونه‌ها

en: Field Description
fa: توضیحات زمینه

en: Field Required / Linking
fa: فیلد اجباری / پیوند

en: Field Subtitle
fa: زیرعنوان فیلد

en: Field Title
fa: عنوان فیلد

en: Field Validation
fa: اعتباری سنجی زمینه

en: Field subtitle
fa: زیرنویس فیلد

en: File Permission Issues
fa: مشکل دسترسی به فایل

en: Focus
fa: متمرکز (Focus)

en: Font Color
fa: رنگ فونت

en: Font Family
fa: خانواده فونت

en: Font Size
fa: اندازه فونت

en: Font Subsets
fa: زیر مجموعه های فونت

en: Font Variant
fa: متغییر فونت

en: Font Weight &amp; Style
fa: عرض فونت  &amp; سبک

en: Font color
fa: رنگ فونت

en: Font family
fa: خانواده فونت

en: Font script
fa: اسکریپت فونت

en: Font style
fa: سبک فونت

en: Font subsets
fa: زیر مجموعه فونت ها

en: Footer Background Color
fa: رنگ پس زمینه پاورقی

en: For full documentation on the this field, visit:
fa: برای مستندات کامل در مورد این زمینه ، بازدید کنید:

en: For full documentation on this field, visit:
fa: برای مستندات کامل در این زمینه ، به این آدرس مراجعه کنید:

en: For full documentation on validation, visit:
fa: برای مشاهده مستندات کامل اعتبارسنجی سری بزنید به:

en: Gallery
fa: گالری

en: Give us a link!
fa: به ما یک لینک دهید!

en: Gives you the RGBA color.
fa: به شما رنگ RGBA می دهد.

en: Google Webfonts
fa: گوگل Webfonts

en: HTML Allowed (wp_kses)
fa: HTML مجاز (wp_kses)

en: Header Border Option
fa: تنظیمات مرزبندی سربرگ(Header Border)

en: Header Gradient Color Option
fa: تنظیمات رنگ گرادینت سربرگ

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: راهنمایی

en: Here you can copy/download your current option settings. Keep this safe as you can use it as a backup should anything go wrong, or you can use it to restore your settings on this site (or any other site).
fa: در اینجا می توانید تنظیمات تنظیمات فعلی خود را کپی / بارگیری کنید. در صورت عدم استفاده از آن ، به عنوان پشتیبان خود ، این کار را ایمن نگه دارید ، یا می توانید از آن برای بازیابی تنظیمات خود در این سایت (یا هر سایت دیگر) استفاده کنید.

en: Hints
fa: راهنمایی ها

en: Hover
fa: شناور

en: If you are not a developer, your theme/plugin author shipped with developer mode enabled. Contact them directly to fix it.
fa: اگر شما یک برنامه نویس نیستید ، نویسنده قالب / افزونه شما با حالت توسعه دهنده ارسال شده است. برای رفع آن مستقیماً با آنها تماس بگیرید.

en: If you enter an invalid color it will be removed. Try using the text "blue" as a color.  ;)
fa: درصورت انتخاب رنگ نامعتبر، حذف می شود. از نام رنگ ها به عنوان رنگ استفاده کنید. مثلا blue

en: Image Select
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Images Option
fa: تنظیمات تصاویر

en: Images Option (with tiles => true)
fa: تنظیمات تصاویر(with tiles => true)

en: Images Option for Layout
fa: تنظیمات تصاویر برای طرح بندی

en: Import
fa: درون ریزی

en: Import / Export
fa: درون ریزی / برون بری

en: Import Options
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Info
fa: اطلاعات

en: Invalid security credential.  Please reload the page and try again.
fa: اعتبارنامه امنیتی نامعتبر است.  لطفا صفحه را مجددا بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.

en: Invalid user capability.  Please reload the page and try again.
fa: نقش کاربری نامعتبر. لطفا صفحه را مجددا بارگزاری کرده و دوباره امتحان کنید.

en: Items set with a fold to this ID will hide unless this is set to the appropriate value.
fa: موارد تنظیم شده با این شناسه پنهان می شوند ، مگر اینکه این مقدار به مقدار مناسب تنظیم شود.

en: JS Code
fa: کد JS

en: JS will be escaped
fa: جاواسکریپ اجرا نمی‌شود

en: Left
fa: چپ

en: Letter Spacing
fa: فاصله حروف

en: Line Height
fa: ارتفاع خط

en: Link Color
fa: رنگ لینک

en: Links Color Option
fa: تنظیمات رنگ لینک ها

en: Look, it's on!
fa: ببین ، روشن است!

en: Look, it's on! Also hidden child elements!
fa: ببین ، روشن است! همچنین عناصر کودک پنهان!

en: Media
fa: رسانه ها

en: Media No Preview
fa: رسانه بدون پیش نمایش

en: Media Uploads
fa: بارگذاری مدیا

en: Media w/ URL
fa: رسانه w/ آدرس اینترنتی

en: Media w/o URL
fa: رسانه ها w/o آدرس اینترنتی

en: Menus Select Option
fa: تنظیمات فهرست ها را انتخاب کنید

en: Multi Checkbox Option
fa: تنظیمات چک باکس چندگانه

en: Multi Checkbox Option (with menu data)
fa: تنظیمات چک باکس چندگانه(با داده های فهرست)

en: Multi Checkbox Option (with sidebar data)
fa: تنظیمات چک باکس چندگانه(با داده های سایدبار)

en: Multi Select Option
fa: تنظیمات چندگانه را انتخاب کنید

en: Multi Text
fa: متن چندگانه

en: Multi Text Option
fa: تنظیمات متن چندگانه

en: Multi Text Option - Color Validated
fa: گزینه چند متنی - رنگ اعتبارسنجی شده است

en: Name
fa: اسم

en: New %s
fa: جدید %s

en: No items of this type were found.
fa: از این نوع آیتم پیدا نشد.

en: No media selected
fa: هیچ فایلی انتخاب نشده

en: No validation can be done on this field type
fa: هیچ گونه اعتبار سنجی در این نوع فیلد قابل انجام نیست

en: Off
fa: غیرفعال

en: On
fa: روشن

en: Only color validation can be done on this field type
fa: فقط اعتبار سنجی رنگ در این نوع فیلد قابل انجام است

en: Options
fa: تنظیمات

en: Options Object
fa: تنظیمات اشیاء

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Padding/Margin Option
fa: تنظیمات فاصله درونی (padding) و فاصله بیرونی (Margin)

en: Pages Select Option
fa: گزینه انتخاب صفحات

en: Palette Color Option
fa: تنظیمات پالت رنگ

en: Password
fa: رمز عبور

en: Paste your CSS code here.
fa: کد CSS خود را در اینجا جایگذاری کنید.

en: Paste your JS code here.
fa: کد JS خود را در اینجا جایگذاری کنید.

en: Paste your PHP code here.
fa: کد PHP خود را در اینجا جایگذاری کنید.

en: Pick a background color for the footer (default: #dd9933).
fa: یک رنگ پس زمینه را برای پاورقی انتخاب کنید(پیشفرض: #dd9933).

en: Pick a title color for the theme (default: #000).
fa: یک عنوان رنگی برای قالب انتخاب کنید(پیشفرض: #000).

en: Please Wait
fa: لطفا صبر کنید

en: Please wait a few minutes, then try refreshing the page. Unable to load some remotely hosted scripts.
fa: لطفا بعد از چند دقیقه صبر کردن صفحه را دوباره لود کنید. در بارگزاری چند اسکریپت با خطا مواجه شدیم.

en: Post Type Multi Select Option + Sortable
fa: انتخاب چند پست تایپ + مرتب سازی

en: Posts Multi Select Option
fa: تنظیمات چندگانه را انتخاب کنید

en: Presentation Fields
fa: فیلد های ارائه

en: Preset
fa: از پیش تنظیم شده

en: Press return or enter to expand
fa: برای بازکردن و توسعه دادن کلید ورود را بفشارید

en: Press return or enter to open
fa: برای بازکردن کلید ورود را بفشارید

en: Press return or enter to open this panel
fa: برای باز شدن این پنجره دکمه بازگشت یا اینتر را بزنید

en: Radio
fa: دکمه های رادیویی

en: Radio Option
fa: تنظیمات رادیویی(Radio Option)

en: Radio Option w/ Menu Data
fa: تنظیمات دکمه های رادیویی w/ داده های منو

en: Raw
fa: خام

en: Redux Code Styles
fa: کدهای استایل ردوکس

en: Redux Extensions
fa: افزونه های Redux

en: Redux Framework
fa: فریمورک ریداکس

en: Redux Framework Warning
fa: اخطار فریمورک رداکس

en: Redux Framework has an embedded demo.
fa: چارچوب Redux دارای نسخه ی نمایشی جاسازی شده است.

en: Redux Plugin File
fa: فایل افزونه ردوکس

en: Regular
fa: معمولی

en: Remove
fa: حذف

en: Reset All
fa: ریست همه

en: Reset Section
fa: بازگردانی پیش فرض بخش

en: Right
fa: راست

en: Sample Options
fa: تنظیمات های نمونه

en: Save Changes
fa: ذخيره تغييرات

en: Section
fa: بخش

en: Section Defaults Restored!
fa: تمامی مقادیر پیشفرض این بخش بازگردانی شدند !

en: Section Example
fa: مثال بخش

en: Section via hook
fa: بخش از طریق قلاب

en: Select
fa: انتخاب

en: Select Color
fa: انتخاب رنگ

en: Select Fields
fa: انتخاب رشته

en: Select Image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Select Option
fa: تنظیمات را انتخاب کنید

en: Select Option with optgroup
fa: تنظیمات را با optgroup انتخاب کنید

en: Select a background pattern.
fa: انتخاب الگوی پس زمینه.

en: Select an item
fa: انتخاب یک مورد

en: Select your themes alternative color scheme.
fa: طرح های جایگزین طرح های زمینه را انتخاب کنید.

en: Settings Imported!
fa: تنظیمات درون‌ریزی شد!

en: Settings Saved!
fa: تنظیمات ذخیره شد !

en: Settings have changed, you should save them!
fa: تنظیمات تغییر کردند ، باید ذخیره شون کنید!

en: Show Object in Javascript Console Object
fa: نمایش آبجکت در کنسول مرورگر

en: Site Title Color
fa: رنگ عنوان سایت

en: Size
fa: اندازه

en: Slide
fa: اسلايد

en: Slider
fa: اسلایدر

en: Slider / Spinner
fa: اسلایدر / اسپینر

en: Slider Example 1
fa: اسلایدر نمونه 1

en: Slider Example 3 with two sliders
fa: نمونه اسلایدر 3 با دو اسلایدر

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Slides Options
fa: تنظیمات اسلایدها

en: Sortable
fa: قابل مرتب سازی

en: Sortable Text Option
fa: تنظیمات متن قابل مرتب سازی

en: Sorter
fa: جورچین

en: Spacing
fa: فاصله

en: Specify the body font properties.
fa: خصوصیات فونت بدنه سایت را مشخص کنید.

en: Spinner
fa: اسپینر

en: Standard Fonts
fa: فونت های استاندارد

en: Standard Raw Field
fa: فیلد خام استاندارد

en: Style
fa: سبک

en: Subsets
fa: زیر مجموعه

en: Subtitle
fa: زیرنویس

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Switch
fa: عوض کردن

en: Switch - Nested Children, Enable to show
fa: سوئیچ - کودکان تو در تو ، نمایش برای فعال کردن

en: Switch - This and the next switch required for patterns to show
fa: سوئیچ - این و سوئیچ بعدی برای نمایش الگوهای مورد نیاز است

en: Switch Off
fa: خاموش کردن

en: Switch On
fa: روشن کردن

en: Switch2 - Enable the above switch and this one for patterns to show
fa: Switch2 - سوئیچ بالا و این یکی را برای نمایش الگوهای فعال کنید

en: Tags Select Option
fa: تنظیمات برچسب ها را انتخاب کنید

en: Team Redux
fa: تیم Redux

en: Text
fa: متن

en: Text Align
fa: تراز متن

en: Text Area
fa: منطقه متن

en: Text Area Field
fa: فیلد منطقه متن

en: Text Decoration
fa: دکوراسیون متن

en: Text Field
fa: فیلد متن

en: Text Field w/ Hint
fa: فیلد متن w/ اشاره

en: Text Option - Comma Numeric Validated
fa: کاما (ویرگول) عددی تایید شده است

en: Text Option - Custom Callback Validated
fa: گزینه متن - فراخوان سفارشی اعتبارسنجی شده است

en: Text Option - Email Validated
fa: گزینه متن - ایمیل اعتبارسنجی شده است

en: Text Option - No Special Chars Validated
fa: هیچ کاراکتری معتبر نیست

en: Text Option - Numeric Validated
fa: گزینه متن - اعداد اعتبارسنجی شده‌اند

en: Text Option - Preg Replace Validated
fa: گزینه متن - جایگزینی Preg اعتبارسنجی شده است

en: Text Option - Str Replace Validated
fa: گزینه متن - جایگزینی رشته اعتبارسنجی شده است

en: Text Option - URL Validated
fa: گزینه متن - URL اعتبارسنجی شده است

en: Text Option with Data Attributes
fa: گزینه متنی با خصوصیت های اطلاعاتی

en: Text Transform
fa: شکل متن

en: Textarea Option - HTML Validated
fa: تنظیمات Textarea - معتبر HTML

en: Textarea Option - HTML Validated Custom
fa: تنظیمات Textarea - سفارشی معتبر HTML

en: Textarea Option - JS Validated
fa: تنظیمات Textarea - JS معتبر است

en: Textarea Option - No HTML Validated
fa: گزینه متنی - هیچ HTML معتبر نیست

en: The field desc is NOT visible in customizer.
fa: فیلد توضیحات در بخش سفارشی سازی قابل مشاهده نیست

en: The spacer to the section menu as seen to the left (after this section block) is the divide "section". Also the divider below is the divide "field".
fa: فاصله برای منوی بخش همانطور که در سمت چپ مشاهده می شود (پس از این بخش) بخش "تقسیم" است. همچنین تقسیم کننده زیر قسمت "تقسیم" است.

en: The subtitle is NOT visible in customizer
fa: زیر عنوان در بخش سفارشی سازی قابل مشاهده نیست

en: Theme
fa: پوسته

en: Theme Information 1
fa: اطلاعات قالب 1

en: Theme Information 2
fa: اطلاعات قالب 2

en: Theme Stylesheet
fa: شیوه نامه پوسته

en: There was a problem with your action. Please try again or reload the page.
fa: یک مشکل با اقدام شما وجود دارد. لطفا بارگذاری مجدد صفحه با  دوباره امتحان کنید.

en: There was an error saving. Here is the result of your action:
fa: هنگام ذخیره خطایی روی داد در اینجا نتیجه عمل شما آمده است:

en: These are really basic fields!
fa: اینها زمینه های اساسی هستند!

en: This example displays float values
fa: این مثال مقادیر شناور را نمایش می دهد

en: This example displays the value in a text box
fa: این نمونه مقدار را در یک جعبه متنی نشان می دهد

en: This field cannot be empty. Please provide a value.
fa: این فیلد نمی تواند خالی باشد لطفا یک مقدار پر کنید.

en: This field must be a valid date.
fa: این فیلد باید دارای یک تاریخ معتبر باشد.

en: This field will store all slides values into a multidimensional array to use into a foreach loop.
fa: این قسمت تمام مقادیر اسلایدها را در یک آرایه چند بعدی برای استفاده در یک حلقه foreach ذخیره می کند.

en: This field's default value was changed by a filter hook!
fa: مقدار پیش فرض این قسمت توسط یک هوک فیلتر تغییر یافته است!

en: This has been automatically enabled because
fa: این مورد به صورت خودکار فعال شده است چون

en: This is a completely unique field type
fa: این یک فیلد کاملا یکتا است

en: This is a title
fa: این یک عنوان است

en: This is a title.
fa: این یک عنوان است

en: This is the description field, again good for additional info.
fa: این قسمت توضیحات است ، برای اطلاعات بیشتر خوب است.

en: This is the info field, if you want to break sections up.
fa: اگر می خواهید بخش ها را خراب کنید ، این قسمت اطلاعات است.

en: This must be a URL.
fa: باید یک URL باشد.

en: This must be a alpha numeric only.
fa: می‌بایست فقط عدد و حروف باشد.

en: This must be a comma separated string of numerical values.
fa: باید یک متن شامل اعدادی باشد که با کاما (ویرگول) از هم جدا شده باشند.

en: This must be numeric.
fa: باید عدد وارد کنید.

en: This represents the minimalistic view. It does not have the preview box or the display URL in an input box.
fa: این نمایانگر دیدگاه حداقلی است. جعبه پیش نمایش یا آدرس اینترنتی نمایش در جعبه ورودی ندارد.

en: This slider displays the value as a label.
fa: این اسلایدر مقدار را به عنوان یک برچسب نمایش می دهد

en: This string can be translated via WPML.
fa: این رشته را می توان از طریق WPML ترجمه کرد.

en: Title
fa: عنوان

en: Top
fa: بالا

en: Transparent
fa: شفاف

en: Typography
fa: تایپوگرافی

en: Typography option with each property can be called individually.
fa: تنظیمات تایپوگرافی با هر ویژگی می تواند به صورت جداگانه خوانده شود.

en: URL
fa: نشانی

en: Units
fa: واحدها

en: Unsafe strings were found in your CSS and have been filtered out.
fa: رشته های ناامن در CSS شما یافت نشد و فیلتر شده است.

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload Anything - Disabled Mode
fa: هر چیزی را بارگذاری کنید - حالت غیرفعال

en: Upload any media using the WordPress native uploader
fa: هر رسانه ای را با استفاده از آپلودکننده بومی وردپرس بارگذاری کنید

en: Use any of the features of WordPress editor inside your panel!
fa: از هر یک از ویژگی های ویرایشگر وردپرس در داخل پنل خود استفاده کنید!

en: User Role Select Option
fa: تنظیمات نقش کاربر  را انتخاب کنید

en: Username
fa: نام کاربری

en: Users Select Option
fa: گزینه انتخاب کاربران

en: Version
fa: ورژن

en: Visited
fa: دیده شده

en: WARNING! This will overwrite all existing option values, please proceed with caution!
fa: اخطار! این همه ارزش گزینه موجود را بازنویسی، لطفا با احتیاط ادامه!

en: WPML Integration
fa: ادغام WPML

en: WPML Multi Checkbox
fa: چک باکس چندگانه WPML

en: WPML Text
fa: متن WPML

en: WP_DEBUG is enabled
fa: حالت دیباگ وردپرس (WP_DEBUG) فعال است

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
fa: اخطار - این پنل تنظیمات بدون جاوااسکریپت به درستی کار نمی کند !

en: What is Redux Framework?
fa: چارچوب Redux  چیست؟

en: Width
fa: طول

en: Word Spacing
fa: فاصله کلمات

en: WordPress Editor
fa: ویرایشگر وردپرس

en: You can easily add a variety of data from WordPress.
fa: به راحتی می توانید داده های متنوعی از وردپرس اضافه کنید.

en: You can enable or disable any piece of this field. Width, Height, or Units.
fa: می توانید هر قطعه از این قسمت را فعال یا غیرفعال کنید. عرض ، ارتفاع یا واحدها.

en: You can literally translate the values via key.
fa: شما به معنای واقعی کلمه می توانید مقادیر را از طریق کلید ترجمه کنید.

en: You decide.
fa: شما تصمیم می گیرید.

en: You have changes that are not saved.  Would you like to save them now?
fa: شما تغییرات ذخیره نشده ای دارید. آیا می خواهید آنها را ذخیره کنید؟

en: You have changes that are not saved. Would you like to save them now?
fa: شما تغییراتی دارید که ذخیره نشده اند. آیا می خواهید آنها را در حال حاضر ذخیره کنید؟

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
fa: شما نباید هیچ کاراکتر خاصی در این قسمت وارد کنید، تمام کاراکترهای خاص حذف شده اند.

en: You must provide a comma separated list of numerical values for this option.
fa: شما باید یک لیست که مقادیر عددی با کاما جدا شده باشند را برای این گزینه فراهم  کنید .

en: You must provide a numerical value for this option.
fa: شما باید یک عددی برای این گزینه ارائه کنید.

en: You must provide a valid URL for this option.
fa: شما باید یک URL معتبر برای این گزینه ارائه کنید.

en: You must provide a valid email for this option.
fa: شما باید یک ایمیل معتبر برای این گزینه فراهم کنید .

en: Your current options will be replaced with the values of this import. Would you like to proceed?
fa: تنظیمات های فعلی شما با مقادیر این درون ریزی جایگزین می شود. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: Your current options will be replaced with the values of this preset.  Would you like to proceed?
fa: تنظیمات های فعلی شما با مقادیر از پیش تعیین شده جایگزین می شوند.  آیا مایل به ادامه هستید؟

en: Your current options will be replaced with the values of this preset. Would you like to proceed?
fa: گزینه های فعلی شما با مقادیر این پیش تنظیم جایگزین خواهند شد. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: Your panel has no fields. Nothing to save.
fa: پنل تنظیمات شما هیچ فیلدی برای ذخیره ندارد‌.

en: and
fa: و

en: clicking
fa: کلیک کردن

en: error(s) were found!
fa: خطا های یافت شد!

en: moving the mouse over
fa: افکت روی ماوس

en: warning(s) were found!
fa: اخطار(هایی) پیدا شده اند!

en: you are working in a localhost environment
fa: شما در یک محیط محلی کار می کنید
