Plugins - YITH WooCommerce Wishlist - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (568 entries)

en: Reset filters
fa: بازنشانی فیلترها

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Show more details
fa: نمایش جزئیات بیشتر

en: The premium version of the plugin allows you to structure effective marketing strategies and increase conversions. Some examples? You can send promotional emails and offer a discount to all users who have a specific product on their wishlist, notify customers when a product on their wishlist is on sale, or notify them when an out-of-stock product is available again in your shop.
fa: نسخه پریمیوم این افزونه به شما امکان می دهد استراتژی های بازاریابی موثر را ساختاردهی کنید و تبدیل ها را افزایش دهید. چند نمونه؟ می‌توانید ایمیل‌های تبلیغاتی ارسال کنید و به همه کاربرانی که یک محصول خاص را در لیست علاقه‌مندی‌های خود دارند، تخفیف بدهید، هنگامی که محصولی در لیست علاقه‌مندی‌هایشان در حال فروش است به مشتریان اطلاع دهید، یا زمانی که کالای بدون موجودی دوباره در فروشگاه شما در دسترس است، به آنها اطلاع دهید. .

en: Create targeted promotions and take advantage of the wishlists to increase conversions
fa: تبلیغات هدفمند ایجاد کنید و از لیست علاقه مندی ها برای افزایش تبدیل ها استفاده کنید

en: In the premium version, you can analyze the wishlists of each user in your shop and get a clear overview of the most popular products in your shop.
fa: در نسخه پریمیوم، می توانید لیست علاقه مندی های هر کاربر را در فروشگاه خود تجزیه و تحلیل کنید و نمای کلی واضحی از محبوب ترین محصولات فروشگاه خود داشته باشید.

en: Analyze your customers' wishlists and the most popular products in your shop
fa: لیست خواسته های مشتریان و محبوب ترین محصولات فروشگاه خود را تجزیه و تحلیل کنید

en: Give instant access to the wishlist and show a preview of the products added to it by inserting the widget in the site header.
fa: به لیست علاقه مندی ها دسترسی فوری بدهید و با قرار دادن ویجت در هدر سایت، پیش نمایشی از محصولات اضافه شده به آن را نشان دهید.

en: Insert a wishlist widget in the header of your shop
fa: ویجت لیست علاقه مندی ها را در هدر فروشگاه خود درج کنید

en: Choose which layout you prefer to display products in the wishlist for a more modern and 100% mobile-friendly user experience.
fa: برای یک تجربه کاربری مدرن‌تر و 100% سازگار با موبایل، چیدمانی را که ترجیح می‌دهید برای نمایش محصولات در لیست علاقه‌مندان انتخاب کنید.

en: Different wishlist layouts
fa: طرح بندی های مختلف لیست علاقه مندی ها

en: Allow users to rename wishlists, choose whether to make them public or private, move products from one list to another, and more.
fa: به کاربران اجازه دهید نام لیست های علاقه مندی ها را تغییر دهند، انتخاب کنند که آنها را عمومی یا خصوصی کنند، محصولات را از یک لیست به لیست دیگر منتقل کنند و موارد دیگر.

en: Advanced wishlist management
fa: مدیریت لیست علاقه مندی های پیشرفته

en: In the premium version, your customers can create a wishlist for their birthday, Christmas, a graduation party, etc.
fa: در نسخه پریمیوم، مشتریان شما می توانند برای تولد، کریسمس، جشن فارغ التحصیلی و غیره لیست علاقه مندی ایجاد کنند.

en: Allow users to create multiple wishlists
fa: به کاربران اجازه ایجاد لیست های خواسته های متعدد را بدهید

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin Recover Abandoned Cart]
en: Contact users who have added products to the cart without completing the order and try to recover lost sales.
fa: با کاربرانی که بدون تکمیل سفارش محصولاتی را به سبد خرید اضافه کرده اند تماس بگیرید و سعی کنید فروش از دست رفته را بازیابی کنید.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Customize My Account]
en: Customize the My Account page of your customers by creating custom sections with promotions and ad-hoc content based on your needs.
fa: صفحه حساب من مشتریان خود را با ایجاد بخش های سفارشی با تبلیغات و محتوای ویژه بر اساس نیازهای خود سفارشی کنید.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts]
en: Increase conversions through dynamic discounts and price rules, and build powerful and targeted offers.
fa: از طریق تخفیف های پویا و قوانین قیمت، تبدیل ها را افزایش دهید و پیشنهادات قدرتمند و هدفمند ایجاد کنید.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Product Add-Ons]
en: Add paid or free advanced options to your product pages using fields like radio buttons, checkboxes, drop-downs, custom text inputs, and more.
fa: با استفاده از فیلدهایی مانند دکمه های رادیویی، چک باکس ها، کشویی ها، ورودی های متن سفارشی و موارد دیگر، گزینه های پیشرفته پولی یا رایگان را به صفحات محصول خود اضافه کنید.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Request a Quote]
en: Hide prices and/or the "Add to cart" button and let your customers request a custom quote for every product.
fa: قیمت ها و/یا دکمه "افزودن به سبد خرید" را مخفی کنید و به مشتریان خود اجازه دهید برای هر محصول قیمت سفارشی درخواست کنند.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH Bookings]
en: Enable a booking/appointment system to manage renting or booking of services, rooms, houses, cars, accommodation facilities and so on.
fa: یک سیستم رزرو/قرار ملاقات را برای مدیریت اجاره یا رزرو خدمات، اتاق‌ها، خانه‌ها، ماشین‌ها، امکانات اقامتی و غیره فعال کنید.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Ajax Product Filter]
en: Help your customers to easily find the products they are looking for and improve the user experience of your shop.
fa: به مشتریان خود کمک کنید تا محصولات مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند و تجربه کاربری فروشگاه شما را بهبود بخشند.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Gift Cards]
en: Sell gift cards in your shop to increase your earnings and attract new customers.
fa: برای افزایش درآمد و جذب مشتریان جدید، کارت های هدیه را در مغازه خود بفروشید.

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the wishlist page settings.
fa: تنظیمات صفحه لیست علاقه مندی ها را پیکربندی کنید.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Wishlist page
fa: صفحه لیست علاقه مندی

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the Add to wishlist settings.
fa: تنظیمات افزودن به لیست علاقه مندی ها را پیکربندی کنید.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Add to wishlist
fa: افزودن به علاقه مندی ها

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the plugin general settings.
fa: تنظیمات کلی افزونه را پیکربندی کنید.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: General
fa: عمومی

en: Options saved!
fa: گزینه‌ها ذخیره شدند!

[ctx: Settings tab name]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: Premium Tab]
en: Check out the advanced features you can get by upgrading to premium!
fa: ویژگی‌های پیشرفته‌ای را که می‌توانید با ارتقا به پریمیوم دریافت کنید، بررسی کنید!

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade to unlock premium features
fa: برای باز کردن قفل امکانات ویژه، اکنون ارتقا دهید

[ctx: Premium Tab]
en: Verified Customer
fa: مشتری تأیید شده

[ctx: Premium Tab]
en: 100% Money-back guarantee
fa: 100% ضمانت بازگشت وجه

[ctx: Premium Tab]
en: Technical support
fa: پشتیبانی فنی

[ctx: Premium Tab]
en: Regular updates
fa: به‌روزرسانی‌های منظم

[ctx: Premium Tab]
en: Advanced features
fa: ویژگی های پیشرفته

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade now to unlock premium features
fa: برای باز کردن قفل امکانات ویژه، اکنون ارتقا دهید

[ctx: Premium Tab]
note: translators: %s is the discount percentage.
en: Upgrade now to get a %s%% off
fa: اکنون ارتقا دهید تا %s%% تخفیف دریافت کنید

en: At first, I was hesitant to buy the premium version so I started with the free option.
    After a while, seeing the quality of the plugin and the results I was getting, I decided to give it a shot and switch to premium. No regrets!
    They have an amazing support team that is always there no matter how big or small your problem is. Do yourself a favor and stop using free plugins that kind of work and just buy whatever plugin you need from YITH.
fa: در ابتدا، من برای خرید نسخه پریمیوم مردد بودم، بنابراین با گزینه رایگان شروع کردم.
    بعد از مدتی با دیدن کیفیت افزونه و نتایجی که می‌گرفتم، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم و به پریمیوم تغییر دهم. پشیمان نیست!
    آنها تیم پشتیبانی شگفت انگیزی دارند که همیشه وجود دارد، مهم نیست مشکل شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد. به خودتان لطف کنید و استفاده از این نوع افزونه های رایگان را متوقف کنید و فقط هر افزونه ای را که نیاز دارید از YITH خریداری کنید.

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Get it
fa: آن را دریافت کنید

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Active
fa: فعال

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Best choice
fa: بهترین انتخاب

en: Additional tools to improve UX, increase conversions, and loyalize customers.
fa: ابزارهای اضافی برای بهبود UX، افزایش تبدیل و وفاداری مشتریان.

en: #1 Independent Seller of <mark>WooCommerce plugins</mark>
fa: شماره 1 فروشنده مستقل <mark>افزونه های ووکامرس</mark>

en: Search for an order...
fa: جستجو برای سفارش...

[ctx: Panel tab name]
en: Your Store Tools
fa: ابزار فروشگاه شما

en: Enable the slider with linked products on the Wishlist page.
fa: نوار لغزنده را با محصولات مرتبط در صفحه فهرست علاقه مندی ها فعال کنید.

[ctx: Panel option tag]
en: PREMIUM
fa: حرفه‌ای

en: Collapse
fa: جمع کردن

note: translators: %s is the alternative action "Upload a file".
en: Upload a file
fa: بارگذاری یک پرونده

note: translators: %s is the alternative action "Upload a file".
en: Drag or %s
fa: بکشید یا %s

en: Enter URL
fa: آدرس را وارد کنید

en: Upload file
fa: آپلود فایل

en: Drag or upload a file.
fa: یک فایل را بکشید یا آپلود کنید.

en: Options reset correctly!
fa: گزینه ها به درستی بازنشانی می شوند!

en: You cannot drop files here.
fa: شما نمی توانید فایل ها را در اینجا رها کنید.

en: No file provided.
fa: فایلی ارائه نشد

[ctx: Title]
en: Error
fa: خطا

[ctx: Enhanced select]
note: translators: %s is the number of characters.
en: Searching&hellip;
fa: درحال جستجو&hellip;

[ctx: Enhanced select]
note: translators: %s is the number of characters.
en: Please enter %s or more characters
fa: لطفا %s یا بیشتر نویسه را وارد کنید

[ctx: Enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
fa: لطفا 1 یا چند نویسه وارد کنید

[ctx: Enhanced select]
en: No matches found
fa: مورد مطابقی پیدا نشد

note: translators: %s is the number of steps.
en: Start with these %s steps:
fa: با این مراحل %s شروع کنید:

en: Thank you for using our plugin
fa: از اینکه از افزونه ما استفاده کردید متشکریم

en: Got it, close this window
fa: فهمیدم، این پنجره را ببند

en: Check the changelog >
fa: تغییرات را بررسی کنید >

note: translators: %s is the plugin version.
en: What's new in version %s
fa: موارد جدید در نسخه %s

note: translators: %s is the plugin version.
en: is successfully updated to version %s.
fa: با موفقیت به نسخه %s به روز شد.

en: See how it works before you start using it
fa: قبل از شروع استفاده از آن، نحوه عملکرد آن را ببینید

en: Watch our <mark>"First Steps" video</mark>
fa: <mark>ویدیوی "اولین مراحل"</mark> ما را تماشا کنید

en: Learn what you can really do with this powerful tool
fa: بیاموزید که واقعاً با این ابزار قدرتمند چه کاری می توانید انجام دهید

en: Read the <mark>plugin documentation</mark>
fa: <mark>مستندات افزونه</mark> را بخوانید

[ctx: Premium Tab]
en: Check the premium features >
fa: ویژگی های پریمیوم > را بررسی کنید

[ctx: Help tab support]
en: Yes, I need help
fa: بله، من به کمک نیاز دارم

[ctx: Help tab support]
en: Call or chat 24/7 with our support agents, or let our experts build your site.
fa: 24/7 با نمایندگان پشتیبانی ما تماس بگیرید یا چت کنید یا به کارشناسان ما اجازه دهید سایت شما را بسازند.

[ctx: Help tab support]
en: From DIY to full-service help
fa: از DIY تا کمک خدمات کامل

[ctx: Help tab support]
en: Need some help?
fa: به کمک نیاز دارید؟

[ctx: Help tab documentation]
en: to learn how it works from the basics.
fa: برای یادگیری نحوه کار از اصول اولیه.

[ctx: Help tab documentation]
en: Read the plugin documentation
fa: مستندات افزونه را بخوانید

en: It is not possible save the options
fa: امکان ذخیره گزینه ها وجود ندارد

[ctx: Help tab default title]
note: translators: 1. Plugin name.
en: Thank you for using %s!
fa: بابت استفاده از %s متشکریم!

en: YITH WooCommerce Wishlist was deactivated as you're running an higher tier version of the same plugin.
fa: لیست علاقه مندی های YITH ووکامرس غیرفعال شد زیرا شما نسخه بالاتری از همان افزونه را اجرا می کنید.

note: translators: 1. Plugin(s) name(s).
en: %s was deactivated as you're running an higher tier version of the same plugin. | %s were deactivated as you're running higher tier versions of the same plugins.
fa[0]: %s غیرفعال شد زیرا شما نسخه بالاتری از همان افزونه را اجرا می‌کنید.

en: Search for a category...
fa: جستجوی دسته بندی...

en: Search for a post...
fa: جستجو برای پست...

en: Search for a customer...
fa: جستجو برای مشتری ...

[ctx: Help tab Watch video tutorials link]
en: to see some helpful use cases.
fa: برای دیدن چند مورد استفاده مفید

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: to learn how the plugin works from the basics.
fa: برای یادگیری نحوه کار این افزونه از اصول اولیه.

[ctx: Premium Tab]
en: Get the premium version
fa: نسخه پریمیوم را دریافت کنید

[ctx: Premium Tab]
en: Check the free vs premium features >
fa: ویژگی‌های رایگان در مقابل پریمیوم را بررسی کنید >

[ctx: Premium Tab]
en: ...and so much more!
fa: ...و خیلی بیشتر!

[ctx: Premium tab name]
en: Get premium
fa: دریافت نسخه ویژه

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$f: Free size, %4$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB | Index: %2$.2fMB | Free: %3$.2fMB | Engine: %4$s
fa: داده: %1$.2fMB | فهرست: %2$.2fMB | رایگان: %3$.2fMB | موتور: %4$s

en: Database Free Size
fa: اندازه آزاد پایگاه داده

en: Database Index Size
fa: اندازه ایندکس پایگاه داده

en: Database Data Size
fa: اندازه داده پایگاه داده

en: Total Database Size
fa: اندازه کلی پایگاه داده

note: Translators: %s: Codex link.
en: WordPress requirements
fa: ضروریات وردپرس

note: Translators: %s: Codex link.
en: WordPress recommends a minimum MySQL version of 5.6. See: %s
fa: نسخه 5.6 MySQL حداقل نیاز وردپرس است. ببینید: %s

en: MySQL version
fa: نسخه MySQL

en: Database Info
fa: اطلاعات پایگاه داده

note: translators: %s is the name of the plugin that is loading the framework.
en: loaded by %s
fa: بارگذاری توسط %s

en: YITH Plugin Framework Version
fa: نسخه فریم ورک افزونه YITH

[ctx: Help tab submit ticket button]
en: Submit a ticket
fa: ارسال تیکت پشتیبانی

[ctx: Help tab submit ticket description]
en: If you are experiencing any technical issues, ask for help from our developers. Submit a ticket through our support desk and we will help you as soon as possible.
fa: اگر با مشکلات فنی مواجه هستید، از توسعه دهندگان ما کمک بخواهید. یک بلیط از طریق میز پشتیبانی ما ارسال کنید و ما در اسرع وقت به شما کمک خواهیم کرد.

[ctx: Help tab submit ticket title]
en: Need help?
fa: به کمک نیاز دارید؟

[ctx: Help tab FAQ link]
en: View all FAQs >
fa: مشاهده تمام سئوالات متداول >

[ctx: Help tab FAQ title]
en: Last FAQs in our Help Center
fa: آخرین سئوالات متداول در بخش راهنمایی ما

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: to find answers to your doubts.
fa: برای یافتن پاسخ به شبهات شما

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: Check the FAQs
fa: مشاهده سئوالات متداول

[ctx: Help tab Watch video tutorials link]
en: Watch our video tutorials
fa: ویدیوهای آموزشی ما را تماشا کنید

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: Read the documentation
fa: مطالعه مستندات

[ctx: Help tab Watch Videotutorials link]
en: Videos are also available in:
fa: همچنین ویدئوها نیز اینجا در دسترس هستند:

[ctx: Help tab view all video link]
note: translators: 1. Url to EN playlist.
en: Check the full <a href="%s" target="_blank">Playlist on Youtube</a> to learn more >
fa: برای یادگیری بیشتر <a href="%s" target="_blank">لیست نمایش یوتیوب</a> را ببینید >

[ctx: Image height field label]
en: Height
fa: ارتفاع

[ctx: Image width field label]
en: Width
fa: عرض

[ctx: Help tab default description]
en: We want to help you enjoy a wonderful experience with all of our products.
fa: ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا از یک تجربه فوق العاده با همه محصولات ما لذت ببرید.

[ctx: Help tab default title]
note: translators: 1. Plugin name.
en: Thank you for purchasing %s!
fa: از اینکه از %s استفاده می‌کنید سپاسگزاریم

[ctx: Help tab name]
en: Help
fa: راهنمایی

en: There was an error with your request; please try again later.
fa: خطایی برای درخواست شما وجود دارد؛ لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Are you sure you want to delete the selected items?
fa: آیا از حذف این موارد انتخابی مطمئن هستید؟

[ctx: Trash confirmation action]
en: Yes, move to trash
fa: بله، به زباله‌دان منتقل شود

en: Are you sure you want to trash the selected items?
fa: آیا از حذف این مورد انتخابی مطمئن هستید؟

[ctx: [HELP TAB] Video title]
en: Check this video to learn how to <b>configure wishlist and customize options:</b>
fa: این ویدئو را برای <b>پیکربندی لیست علاقه مندیها و شخصی سازی گزینه‌ها ببینید:</b>

en: Options Saved
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Save Options
fa: ذخیره‌سازی تغییرات

[ctx: Term action]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: Term action]
en: Duplicate
fa: دوبل کردن

[ctx: Term action]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Term action]
en: View
fa: نمایش

en: Further actions
fa: اقدامات بعدی

[ctx: Delete confirmation action]
en: Yes, delete
fa: بله، حذف کن

en: Confirm delete
fa: تایید حذف

[ctx: Post action]
en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Confirm trash
fa: تایید زباله‌دان

[ctx: Post action]
en: Trash
fa: زباله‌دان

[ctx: Post action]
en: Restore
fa: بازگردانی

[ctx: Post action]
en: Duplicate
fa: دوبل کردن

[ctx: Post action]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Post action]
en: View
fa: نمایش

[ctx: Post action]
en: Preview
fa: پیش‌نمایش

note: translators: %s is the title of the post object.
en: This action cannot be undone and you will not be able to recover this data.
fa: این اقدام قابل بازگشت نخواهد بود و شما قادر به بازیابی داده ها نیستید

note: translators: %s is the title of the post object.
en: Are you sure you want to delete "%s"?
fa: آیا از حذف "%s" مطمئن هستید؟

note: translators: %s is the title of the post object.
en: Are you sure you want to move "%s" to trash?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %s را به زباله‌دان انتقال دهید؟

note: translators: %s is the name of the post type (example Back to "Membership Plans").
en: Back to the list
fa: بازگشت به لیست

note: translators: %s is the name of the post type (example Back to "Membership Plans").
en: Back to "%s"
fa: بازگشت به "%s"

[ctx: Button text]
en: Cancel
fa: انصراف

[ctx: Button text]
en: Confirm
fa: تایید

[ctx: Copy-to-clipboard button text]
en: Copy
fa: کپی

[ctx: Copy-to-clipboard message]
en: Copied!
fa: کپی شد!

en: help us by leaving a good review
fa: با گذاشتن یک بررسی خوب به ما کمک کنید

[ctx: Elementor Widget - section title]
note: translators: %s it the Elementor Widget title.
en: %s - Options
fa: %s - گزینه ها

en: Preview:
fa: پیش ‌نمایش:

en: From now on, you can find the option panel of YITH plugins in YITH menu. Every time one of our plugins is added, a new entry will be added to this menu. For example, after the update, plugin options (such as for YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, etc.) will be moved from previous location to YITH menu.
fa: از این پس می توانید پنل گزینه افزونه‌های YITH را در فهرست YITH پیدا کنید. هر بار که یکی از افزونه‌های ما اضافه می شود، ورودی جدیدی به این فهرست اضافه می شود. به عنوان مثال، پس از به روزرسانی گزینه های افزونه (مانند YITH WooCommerce Wishlist ، YITH WooCommerce Ajax Search و غیره) از مکان قبلی به فهرست YITH منتقل می شوند.

note: translators: 1. YITH site link; 2. WordPress site link.
en: Discover all our plugins available on: %1$s and %2$s
fa: تمام افزونه های موجود ما را در %1$s و %2$s بیابید

en: From now on, you can find all plugin options in YITH menu. Plugin customization settings will be available as a new entry in YITH menu.
fa: از این پس می توانید تمام گزینه‌های افزونه را در فهرست YITH پیدا کنید. تنظیمات سفارشی سازی افزونه به عنوان ورودی جدید در فهرست YITH در دسترس خواهد بود.

en: Copy Code
fa: کپی کردن کد

en: Copied!
fa: کپی شد!

note: translators: %s file name.
en: No Log file available. Enable the WordPress debug by adding this in the %s file of your installation
fa: گزارشی موجود نیست. با افزودن %s در پرونده نصبی اشکال زدایی وردپرس را فعال کنید.

en: The file size exceeds 8 megabytes so it must be downloaded
fa: پرونده بیش از 8 مگابایت است پس باید دانلود شود

en: Download
fa: دانلود

en: Plugins Requirements
fa: افزونه‌ های ضروری

en: Site Info
fa: اطلاعات سایت

en: Log Files
fa: گزارش فایل ها

en: PHPInfo
fa: اطلاعات PHP

en: External object cache
fa: کش شی خارجی

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Defined WP_CACHE
fa: WP_CACHE تعریف شده

en: PHP error_log file
fa: پرونده error_log پی‌اچ‌پی

en: WP debug.log file
fa: پرونده debug.log وردپرس

note: translators: %1$s TLS label
en: The system check cannot determine which %1$s version is installed due to a connection issue between your site and our server.
fa: تا زمانی که ارتباط میان سرور شما و سرور ما برقرار نباشد، سیستم نمی تواند بررسی کند کدام نگارش %1$s نصب است.

note: translators: %1$s TLS label, %2$s cURL label
en: The system check cannot determine which %1$s version is installed because %2$s module is disabled. Ask your hosting company to enable it.
fa: چون ماژول %2$s غیرفعال است سیستم نمی تواند بررسی کند کدام نگارش %1$s  نصب است. از میزبانی سایت خود بخواهید آن را فعال نماید.

en: Contact your hosting company in order to install it.
fa: برای نصب کردن آن با شرکت میزبان خود تماس بگیرید.

en: Color value
fa: مقدار رنگ

en: Select Color
fa: انتخاب رنگ

en: Select default color
fa: انتخاب رنگ پیش‌فرض

en: Default
fa: پیش فرض

en: Clear color
fa: پاکسازی رنگ

en: Clear
fa: پاکسازی

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: another
fa: ديگر

[ctx: Tooltip in the "Dimensions" field]
en: Link values together
fa: پیوند مقادیر به هم

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Left
fa: چپ

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Bottom
fa: پایین

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Right
fa: راست

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Top
fa: بالا

en: Search list
fa: لیست جستجو

en: My wishlist
fa: لیست علاقه مندی های من

en: Close
fa: بستن

en: Wishlist Page
fa: صفحه لیست علاقه مندی

[ctx: Elementor control label]
en: Additional CSS classes for the button
fa: کلاس CSS اضافی برای دکمه

[ctx: Elementor control label]
en: Icon for the button
fa: آیکون برای دکمه

[ctx: Elementor control label]
en: URL of the wishlist page
fa: نشانی اینترنتی صفحه  لیست علاقه مندی ها

[ctx: Elementor section title]
en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Product added to wishlist
fa: متن "محصول به لیست علاقه مندی ها اضافه شد"

[ctx: Elementor control label]
en: "Product added to wishlist" label
fa: برچسب "محصول به لیست علاقه مندی ها" اضافه شد

en: Product already in wishlist
fa: محصول در لیست علاقه مندی ها موجود است

[ctx: Elementor control label]
en: "Product already in wishlist" label
fa: برچسب "محصول در لیست علاقه مندی وجود دارد"

[ctx: Elementor control label]
en: "Browse wishlist" label
fa: برچسب "لیست علاقه مندی ها"

[ctx: Elementor control label]
en: Button label
fa: برچسب دکمه

[ctx: Elementor section title]
en: Labels
fa: برچسب ها

[ctx: Elementor control label]
en: Product ID
fa: شناسه محصول

[ctx: Elementor section title]
en: Product
fa: محصول

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist Add button
fa: لیست علاقه مندی های ووکامرس

[ctx: yith-woocommerce-wishlist]
en: Items per page
fa: موارد در هر صفحه

[ctx: Elementor control label]
en: Paginate items
fa: آیتم های صفحه بندی شده

[ctx: Elementor section title]
en: Pagination
fa: صفحه بندی

[ctx: Elementor control label]
en: Wishlist ID
fa: شناسه لیست علاقه مندی ها

[ctx: Elementor section title]
en: Wishlist
fa: لیست علاقه مندی ها

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist
fa: لیست علاقه مندی ها ووکامرس

en: Custom
fa: سفارشی

en: :) Thanks!
fa: :) با تشکر!

en: to keep updating and improving the plugin. Please,
fa: برای ادامه به‌روزرسانی و بهبود افزونه. لطفا

en: We need your support
fa: ما به پشتیبانی شما نیازمندیم

en: Stock:
fa: انبار:

en: Quantity:
fa: تعداد:

en: Price:
fa: قیمت:

en: Added on:
fa: افزودن شده در:

en: View &rsaquo;
fa: مشاهده &gt;

en: or
fa: یا

en: Move to another list &rsaquo;
fa: انتقال به لیستی دیگر

en: Arrange
fa: مرتب کردن

en: Quantity
fa: تعداد

en: Add all to cart
fa: افزودن همه به سبد خرید

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Apply
fa: اعمال‌

note: translators: 1. Wishlist formatted name.
en: Move to %s
fa: انتقال به %s

en: Remove from wishlist
fa: حذف از لیست علاقه مندی

en: Apply this action to all the selected items:
fa: اعمال این عملیات به تمام آیتم های انتخاب شده:

en: Whatsapp
fa: واتس اپ

en: Choose colors for WhatsApp share button
fa: رنگ دکمه اشتراک واتس آپ

en: WhatsApp share button style
fa: استایل دکمه اشتراک واتس آپ

en: Upload an icon you'd like to use for WhatsApp share button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه اشتراک گذاری واتس اپ استفاده کنید بارگذاری کنید(پیشنهادی 32px در 32px)

en: WhatsApp share button custom icon
fa: آیکون سفارشی دکمه اشتراک گذاری واتس اپ

en: Select an icon for the WhatsApp share button
fa: برای دکمه اشتراک گذاری واتس اپ آیکونی را انتخاب کنید

en: WhatsApp share button icon
fa: آیکون دکمه اشتراک واتس آپ

en: Choose colors for the Email share button
fa: رنگ دکمه اشتراک گذاری ایمیل را انتخاب کنید

en: Email share button style
fa: سبک دکمه اشتراک گذاری ایمیل

en: Upload an icon you'd like to use for the Email share button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه اشتراک گذاری ایمیل استفاده کنید بارگذاری کنید(پیشنهادی 32px در 32px)

en: Email share button custom icon
fa: نماد سفارشی دکمه اشتراک گذاری ایمیل

en: Select an icon for the Email share button
fa: برای دکمه اشتراک گذاری ایمیل آیکونی را انتخاب کنید

en: Email share button icon
fa: نماد دکمه اشتراک گذاری ایمیل

en: Choose colors for Pinterest share button
fa: رنگ دکمه اشتراک گذاری پینترست را انتخاب کنید

en: Pinterest share button style
fa: استایل دکمه اشتراک گذاری پینترست

en: Upload an icon you'd like to use for Pinterest share button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه اشتراک گذاری پینترست استفاده کنید بارگذاری کنید(پیشنهادی 32px در 32px)

en: Pinterest share button custom icon
fa: آیکون سفارشی دکمه اشتراک گذاری پینترست

en: Select an icon for the Pinterest share button
fa: برای دکمه اشتراک گذاری پینترست آیکونی را انتخاب کنید

en: Pinterest share button icon
fa: آیکون دکمه اشتراک گذاری پینترست

en: Choose colors for Twitter share button
fa: رنگ دکمه اشتراک گذاری توییتر را انتخاب کنید

en: Twitter share button style
fa: سبک دکمه اشتراک گذاری توییتر

en: Upload an icon you'd like to use for Twitter share button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه اشتراک گذاری توییتر استفاده کنید بارگذاری کنید(پیشنهادی 32px در 32px)

en: Twitter share button custom icon
fa: آیکون سفارشی دکمه اشتراک گذاری توییتر

en: Select an icon for the Twitter share button
fa: آیکونی را برای دکمه اشتراک گذاری توییتر انتخاب کنید

en: Twitter share button icon
fa: آیکون دکمه اشتراک در توییتر

en: Choose colors for Facebook share button
fa: رنگ دکمه اشتراک گذاری فیسبوک

en: Facebook share button style
fa: سبک دکمه اشتراک گذاری فیس بوک

en: Upload an icon you'd like to use for Facebook share button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه اشتراک گذاری فیسبوک استفاده کنید بارگذاری کنید(پیشنهادی 32px در 32px)

en: Facebook share button custom icon
fa: آیکون سفارشی دکمه اشتراک گذاری فیس بوک

en: Select an icon for the Facebook share button
fa: یک آیکون را برای دکمه اشتراک گذاری فیسبوک انتخاب کنید

en: Facebook share button icon
fa: آیکون دکمه اشتراک گذاری فیس بوک

en: Choose colors for share buttons text
fa: برای متن دکمه اشتراک گذاری یک رنگ انتخاب کنید

en: Share button text color
fa: رنگ متن دکمه اشتراک گذاری

en: Choose the color for all sections with background<br/><small>This color will be used as background for the wishlist table heading and footer (when set to "Traditional" layout), and for various form across wishlist views</small>
fa: رنگ را برای تمام بخشهای دارای پس زمینه انتخاب کنید<br/> <small>این رنگ به عنوان پس زمینه برای عنوان و پاورقی جدول لیست علاقه مندی ها (هنگامی که روی طرح "سنتی" تنظیم شده باشد) ، و برای فرم های مختلف در نماهای لیست خواسته ها استفاده خواهد شد</small>

en: Highlight color
fa: رنگ هایلایت

en: Choose the colors for the wishlist table (when set to "Traditional" layout)
fa: رنگ جدول لیست علاقه مندی را انتخاب کنید (وقتی روی طرح "سنتی" تنظیم شد)

en: Wishlist table style
fa: استایل جدول لیست علاقه ها

en: Choose colors of the secondary button<br/><small>This style will be applied to the buttons that allow showing and hiding the Edit title form on Wishlist view and "Create new Wishlist" button on Manage view</small>
fa: رنگ دکمه ثانویه را انتخاب کنید<br/> <small>این سبک در مورد دکمه هایی که اجازه نمایش و پنهان کردن فرم ویرایش عنوان را در نمای لیست علاقه مندی ها و دکمه"ساخت لیست علاقه مندی ها" در نمای مدیریت اعمال می شود</small>

en: Secondary button style
fa: سبک دکمه ثانویه

en: Choose colors for the primary button on hover state<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
fa: انتخاب رنگ دکمه اصلی در حالت بالا آمدن موس <br/><small>این استایل روی دکمه های "ویرایش عنوان" در بخش نمایش لیست علاقه‌مندی ها، دکمه "ذخیره تنظیمات" در بخش مدیریت و دکمه "جستجوی علاقه‌مندی ها" در بخش جستجو اعمال می شود</small>

en: Choose colors for the primary button<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
fa: انتخاب رنگ دکمه اصلی <br/><small>این استایل روی دکمه های "ویرایش عنوان" در بخش نمایش لیست علاقه‌مندی ها، دکمه "ذخیره تنظیمات" در بخش مدیریت و دکمه "جستجوی علاقه‌مندی ها" در بخش جستجو اعمال می شود</small>

en: Primary button style
fa: استایل دکمه اصلی

en: Upload an icon you'd like to use for the "Add to cart" button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه "افزودن به سبد خرید" استفاده کنید بارگذاری کنید (پیشنهاد 32px x 32px)

en: "Add to cart" custom icon
fa: آیکون سفارشی "افزودن به سبد خرید"

en: Select an icon for the "Add to cart" button (optional)
fa: آیکون دکمه "افزودن به سبد خرید" را انتخاب کنید

en: Set the radius for the "Add to cart" button
fa: گردی حاشیه دکمه "افزودن به سبد خرید" را انتخاب کنید

en: Choose colors for the "Add to cart" button on hover state
fa: رنگ هاور دکمه "افزودن به سبد خرید" را انتخاب کنید

en: Choose the colors for the "Add to cart" button
fa: رنگ دکمه "افزودن به سبد خرید" را انتخاب کنید

en: "Add to cart" button style
fa: استایل دکمه "افزودن به سبد خرید"

en: Choose whether to show a textual "Add to cart" link or a button
fa: انتخاب کنید "افزودن به سبد خرید" متنی باشد یا به صورت دکمه.

en: Style of "Add to cart"
fa: استایل "افزودن به سبد خرید"

en: Style & color customization
fa: سفارشی سازی سبک و رنگ

en: Enter a text for the "Add to cart" button
fa: متنی برای "افزودن به سبد خرید" وارد کنید

en: Enter a name for the default wishlist. This is the wishlist that will be automatically generated for all users if they do not create any custom one
fa: نامی را برای لیست دلخواه پیش فرض وارد کنید. این لیست دلخواه است که در صورت ایجاد هیچ نوع سفارشی ، به طور خودکار برای همه کاربران ایجاد می شود

en: It will be used to pin the wishlist on Pinterest.
fa: از آن برای پین کردن لیست علاقه مندی در پینترست استفاده می شود.

en: Type the message you want to publish when you share your wishlist on Twitter and Pinterest
fa: هنگامی که لیست دلخواه خود را در توییتر و پینترست به اشتراک می گذارید ، پیام مورد نظر خود را تایپ کنید

en: Wishlist title used for sharing (only used on Twitter and Pinterest)
fa: عنوان مورد علاقه برای به اشتراک گذاری استفاده می شود (فقط در توییتر و پینترست استفاده می شود)

en: Sharing title
fa: عنوان متن به اشتراک گذاری

en: Share on social media
fa: اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

en: Enable this option to let users share their wishlist on social media
fa: این گزینه را فعال کنید تا کاربران بتوانند لیست دلخواه خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند

en: Share wishlist
fa: اشتراک گذاری لیست علاقه مندی

en: Redirect users to the cart page when they add a product to the cart from the wishlist page
fa: هنگامی که محصولی را از صفحه لیست دلخواه اضافه می کنید ، کاربران را به صفحه سبد خرید هدایت کنید

en: Button to remove the product from the wishlist - to the right of the product
fa: دکمه برای حذف محصول از لیست علاقه مندی - در سمت راست محصول

en: Icon to remove the product from the wishlist - to the left of the product
fa: نماد حذف محصول از لیست علاقه مندی - در سمت چپ محصول

en: Add to cart option for each product
fa: گزینه سبد خرید را برای هر محصول اضافه کنید

en: Date on which the product was added to the wishlist
fa: تاریخ اضافه شدن محصول به لیست علاقه مندی

en: Product stock (show if the product is available or not)
fa: موجودی محصول (نشان می دهد محصول موجود است یا نه)

en: Product price
fa: قیمت محصول

en: Product variations selected by the user (example: size or color)
fa: تغییرات محصول انتخاب شده توسط کاربر (به عنوان مثال: اندازه یا رنگ)

en: In wishlist table show
fa: در نمایش جدول لیست علاقه مندی ها

en: Wishlist Detail Page
fa: جزییات صفحه لیست علاقه مندی

en: Pick a page as the main Wishlist page; make sure you add the <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode into the page content
fa: یک صفحه را به عنوان صفحه اصلی لیست علاقه مندی ها انتخاب کنید. مطمئن شوید که کد کوتاه <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> به محتوای صفحه اضافه کرده اید

en: Enter custom CSS to be applied to Wishlist elements (optional)
fa: برای سفارشی سازی عناصر لیست علاقه مندی می توانید از CSS دلخواه استفاده کنید (اختیاری)

en: "Added to wishlist" custom icon
fa: آیکن سفارشی "اضافه شده به لیست علاقه مندی ها"

en: Same used for Add to wishlist
fa: همان مورد استفاده برای افزودن به لیست علاقه مندی

en: Select an icon for the "Added to wishlist" button (optional)
fa: یک آیکون برای "به لیست علاقه مندی اضافه شد" انتخاب کنید

en: Upload an icon you'd like to use for "Add to wishlist" button (suggested 32px x 32px)
fa: آیکونی را که می خواهید برای دکمه اشتراک گذاری "افزودن به لیست علاقه مندی ها" استفاده کنید بارگذاری کنید (پیشنهادی 32px x 32px)

en: "Add to wishlist" custom icon
fa: آیکون سفارشی "اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها"

en: Select an icon for the "Add to wishlist" button (optional)
fa: یک آیکون برای "افزودن به علاقه مندی" انتخاب کنید (اختیاری)

en: Choose radius for the "Add to wishlist" button
fa: گردی حاشیه دکمه "افزودن به لیست علاقه مندی" را تنظیم کنید.

en: Border radius
fa: گردی حاشیه

en: Border Hover
fa: هاور حاشیه

en: Text Hover
fa: هاور متن

en: "Add to wishlist" button style
fa: سبک دکمه "اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها"

en: Button with custom style
fa: دکمه با سبک سفارشی

en: Button with theme style
fa: دکمه با سبک قالب

en: Textual (anchor)
fa: متنی (لنگر)

en: Choose if you want to show a textual "Add to wishlist" link or a button
fa: اگر میخواهید دکمه "افزودن به علاقه مندی" تغییر کند از گزینه های بالا یکی را انتخاب کنید

en: Style of "Add to wishlist"
fa: سبک "افزودن به لیست علاقه مندی ها"

en: Style & Color customization
fa: سفارشی سازی سبک و رنگ

en: Enter the text for the message displayed when the user views a product that is already in the wishlist
fa: متنی که پیغامی مبنی بر اینکه محصول از قبل به لیست علاقه مندی ها اضافه شده است وارد کنید

en: Enter a text for the "Browse wishlist" link on the product page
fa: متن صفحه "مرور لیست علاقه مندی ها" را وارد کنید

en: Enter the text of the message displayed when the user adds a product to the wishlist
fa: وقتی کاربر محصولی را به لیست دلخواه اضافه می کند ، متن پیام نمایش داده شده را وارد کنید

en: Enter a text for "Add to wishlist" button
fa: برای دکمه "افزودن به لیست علاقه مندی ها" متنی وارد کنید

en: Text customization
fa: سفارشی سازی متن

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link on the product page. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
fa: انتخاب محل نمایش دکمه یا پیوند "افزودن به لیست علاقه‌مندی" در صفحه محصول. <span class="addon">کد کوتاه <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> را کپی کنید و در جایی که می خواهید دکمه یا پیوند "افزودن به لیست علاقه‌مندی ها" نمایش داده شود قراردهید</span>

en: Position of "Add to wishlist" on product page
fa: محل قرارگیری "افزودن به لیست علاقه مندی ها" در صفحه محصول

en: Product page settings
fa: تنظیمات صفحه محصولات

en: After "Add to cart" button
fa: بعد از دکمه "افزودن به سبد خرید"

en: Before "Add to cart" button
fa: قبل از دکمه "افزودن به سبد خرید"

en: On top of the image
fa: در بالای تصویر

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link in WooCommerce products' loop. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
fa: انتخاب محل نمایش دکمه یا پیوند "افزودن به لیست علاقه‌مندی" در صفحه محصول. <span class="addon">کد کوتاه <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> را کپی کنید و در جایی که می خواهید دکمه یا پیوند "افزودن به لیست علاقه‌مندی ها" نمایش داده شود قراردهید</span>

en: Position of "Add to wishlist" in loop
fa: موقعیت "افزودن به لیست علاقه مندی ها" در حلقه محصولات

en: Enable the "Add to wishlist" feature in WooCommerce products' loop
fa: فعالسازی "افزودن به لیست علاقه مندی"در حلقه محصولات ووکامرس.

en: Show "Add to wishlist" in loop
fa: نمایش "افزودن به لیست علاقه مندی" در حلقه محصولات

en: Loop options will be visible on Shop page, category pages, product shortcodes, products sliders, and all the other places where the WooCommerce products' loop is used
fa: گزینه های حلقه در صفحه فروشگاه ، صفحات طبقه بندی ، کد کوتاه محصول ، اسلایدر محصولات و سایر مکانهایی که در آن از حلقه محصولات ووکامرس استفاده می شود قابل مشاهده است.

en: Loop settings
fa: تنظیمات حلقه

en: Show "Remove from list" link
fa: نمایش لینک "حذف از لیست"

en: Show "View wishlist" link
fa: نمایش لینک "مشاهده لیست علاقه مندی ها"

en: Show "Add to wishlist" button
fa: نمایش دکمه "افزودن به لیست علاقه مندی ها"

en: Choose the look of the Wishlist button when the product has already been added to a wishlist
fa: وقتی محصول از قبل به لیست علاقه مندی ها اضافه شده است ، ظاهر دکمه علاقه مندی ها را انتخاب کنید

en: After product is added to wishlist
fa: پس از محصول اضافه شده به لیست علاقمندی

en: Load any cacheable wishlist item via AJAX
fa: بارگذاری هر مورد کش شده از طریق ایجکس

en: Enable AJAX loading
fa: فعال کردن ایجکس

en: Please, make sure to enter a valid title
fa: لطفا، مطمئن باشید یک عنوان معتبر وارد میکنید

en: Invalid wishlist.
fa:  لیست علاقه مندی ها نامعتبر است.

en: Invalid wishlist item.
fa: مورد لیست علاقه مندی ها نامعتبر است.

en: Wishlist URL
fa: آدرس لیست علاقمندی ها

en: Remove from list
fa: حذف از لیست

en: Share via email
fa: اشتراک گذاری از طریق ایمیل

en: Additional CSS classes for the button (leave empty to use the default settings)
fa: کلاس CSS اضافی برای دکمه (برای استفاده از تنظیمات پیش فرض خالی بگذارید)

en: "Browse wishlist" label (leave empty to use the default settings)
fa: برچسب "لیست علاقه مندی" (برای استفاده از تنظیمات پیش فرض خالی بگذارید)

en: Button label (leave empty to use the default settings)
fa: برچسب دکمه (برای استفاده از تنظیمات پیش فرض خالی بگذارید)

en: URL of the wishlist page (leave empty to use the default settings)
fa: لینک صفحه لیست  لیست علاقه مندی ها(برای استفاده از تنظیمات پیش فرض خالی بگذارید)

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a price]
note: translators: 2: original product price.
en: (Was %2$s when added  in list)
fa: (هنگام افزودن به لیست %2$s بود)

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a percentage]
note: translators: 1. % of reduction/increase in price.
en: Price is %1$s%%
fa: قیمت %1$s%%

en: Product added to cart successfully
fa: محصولات با موفقیت به سبد خریدتان اضافه شدند

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies on your browser are enabled.
fa: متاسفیم، لیست علاقه مندی زمانی آماده است که شما کوکی مروگرتون را فعال کرده باشید.

en: Only you can see this list
fa: فقط شما میتوانید این لیست را ببینید

en: Only people with a link to this list can see it
fa: فقط افرادی که پیوندی به این لیست دارند می توانند آن را ببینند

en: Anyone can search for and see this list
fa: هرکسی می تواند این لیست را جستجو و مشاهده کند

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: have this item in wishlist
fa: این مورد را در  لیست علاقه مندی ها قرار دهید

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: You and %s user | You and %d users
fa[0]: شما و %d کاربر

en: to add this item in wishlist
fa: برای افزودن این مورد در  لیست علاقه مندی ها

en: You're the first
fa: شما اولین نفر هستید

note: translators: 1. Number of users.
en: has this item in wishlist | have this item in wishlist
fa[0]: این مورد را در لیست علاقه مندی ها دارید

note: translators: 1. Number of users.
en: %d user | %d users
fa[0]: %d کاربر

en: Allows your customers to create and share lists of products that they want to purchase on your e-commerce.
fa: به مشتریان شما اجازه می دهد لیستی از کالاهایی را که می خواهند در فروشگاه شما خریداری کنند ، ایجاد و به اشتراک بگذارند.

en: The item cannot be added to this wishlist
fa: این مورد را نمی توان به این  لیست علاقه مندی ها اضافه کرد

en: Output IP Address
fa: خروجی نشانی IP

en: Site URL
fa: آدرس سایت

en: N/A
fa: نامشخص

en: Show "Share URL" field on wishlist page
fa: فیلد "اشتراک آدرس" را در صفحه لیست علاقه مندی نمایش دهید

en: Share by URL
fa: اشتراک گذاری با آدرس

en: this wishlist link and share it anywhere)
fa: اشتراک گذاری این لیست در همه جا

en: copy
fa: کپی

en: (Now
fa: اکنون

en: Iconv Module
fa: ماژول Iconv

note: translators: %1$s open link tag, %2$s open link tag
en: The system check has detected some compatibility issues on your installation.%1$sClick here%2$s to know more
fa: بررسی سیستم برخی از مشکلات سازگاری را در نصب شما تشخیص داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر%1$s اینجا %2$s کلیک کنید

en: Warning!
fa: هشدار!

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: URL FOpen
fa: نشانی اینترنتی FOpen

en: OPCache Save Comments
fa: OPCache ذخیره دیدگاه‌ها

en: GD Library
fa: کتابخانه GD

en: ImageMagick Version
fa: نگارش ImageMagick

en: MultiByte String
fa: عبارت MultiByte

en: WordPress Cron
fa: زمانبندی وردپرس

en: TLS Version
fa: نگارش TLS

en: PHP Version
fa: نگارش PHP

en: Available Memory
fa: حافظه دردسترس

en: WooCommerce Version
fa: نگارش ووکامرس

en: WordPress Version
fa: نگارش وردپرس

en: System Status
fa: وضعیت سیستم

note: translators: %1$s opening link tag, %2$s closing link tag
en: Read more %1$shere%2$s or contact your hosting company in order to increase it.
fa: بیشتر بخوانید %1$s اینجا%2$ss یا با میزبان خود برای افزایش آن تماس بگیرید.

en: Contact your hosting company in order to enable it.
fa: برای فعال کردن آن با شرکت میزبان خود تماس بگیرید.

note: translators: %1$s code, %2$s file name
en: Remove %1$s from %2$s file
fa: %1$s را از پرونده %2$s پاک کنید

en: Contact your hosting company in order to update it.
fa: جهت بروزرسانی آن با شرکت میزبان خود تماس بگیرید.

en: Update it to the latest version in order to benefit of all new features and security updates.
fa: برای بهره مندی از تمامی ویژگی های جدید و به روزرسانی های امنیتی ، آن را به جدیدترین نسخه به روز کنید.

note: translators: %1$s plugin name, %2$s version number
en: %1$s needs at least %2$s version
fa: %1$s حداقل به نگارش %2$s نیاز دارد

note: translators: %s recommended memory amount
en: For optimal functioning of our plugins, we suggest setting at least %s of available memory
fa: برای عملکرد بهینه افزونه ها ، پیشنهاد می کنیم حداقل%s حافظه دردسترس فراهم کنید

note: translators: %1$s plugin name, %2$s required memory amount
en: %1$s needs at least %2$s of available memory
fa: %1$s حداقل به %2$s حافظه موجود احتیاج دارد

note: translators: %1$s plugin name, %2$s requirement name
en: %1$s needs %2$s enabled
fa: %1$s نیاز دارد تا %2$s فعال شود

en: Disabled
fa: غیرفعال شد

en: Enabled
fa: فعال شد

en: YITH System Information
fa: اطلاعات سیستم YITH

en: Custom:
fa: سفارشی:

en: Remove All
fa: حذف همه

en: Add All
fa: افزودن همه

en: Share on WhatsApp
fa: اشتراک گذاری در واتس اپ

en: WhatsApp
fa: واتس اپ

[ctx: Button label]
en: Close
fa: بستن

[ctx: Plugin FW]
en: Latest update released on
fa: جدیدترین به‌روزرسانی منتشر می شود در

[ctx: Plugin FW]
en: View Changelog
fa: مشاهده تغییرات

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
fa: خطایی رخ داد،که باعث شد خبرخوان به درستی کار نکند. مجدد بعدا تلاش کنید.

en: RSS Error:
fa: خطای خبرخوان:

en: Latest news from YITH Blog
fa: جدیدترین اخبار از بلاگ YITH

en: YITH Latest Updates
fa: جدیدترین به‌روزرسانی‌های YITH

en: is enabled but not effective. It requires WooCommerce to work.
fa: YITH WooCommerce Wishlist فعال شده اما برای عملکرد ابتدا باید پلاگین woocommerce را نصب کنید

en: ID of the wishlist to show (e.g. K6EOWXB888ZD)
fa: شناسه لیست دلخواه برای نمایش (مثال : K6EOWXB888ZD)

en: Number of items to show per page
fa: تعداد موارد برای نمایش در هر صفحه

en: Do not paginate
fa: صفحه بندی انجام نشد

en: Paginate
fa: صفحه بندی

en: Choose whether to paginate items in the wishlist or show them all
fa: برای موارد صفحه بندی در لیست علاقه‌مندی‌ها انتخاب کنید یا همه آنها را نمایش دهید.

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows a list of products in wishlist
fa: نمایش لیستی از محصولات در لیست علاقه مندی ها

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Wishlist
fa: لیست علاقه مندی ها ووکامرس

en: Icon for the button (use any FontAwesome valid class, or leave empty to use the default settings)
fa: آیکون دکمه (از هر کلاس معتبر FontAwesome استفاده کنید ، یا استفاده از تنظیمات پیش فرض را خالی بگذارید)

en: "Product added to wishlist" label (leave empty to use the default settings)
fa: برچسب "محصول به لیست علاقه مندی هااضافه شد" (برای استفاده از تنظیمات پیش فرض خالی بگذارید)

en: "Product already in wishlist" label (leave empty to use the default settings)
fa: برچسب "محصول در لیست علاقه مندی ها وجود دارد" (برای استفاده از تنظیمات پیش فرض خالی بگذارید)

en: ID of the product to add to the wishlist (leave empty to use the global product)
fa: شناسه محصول جهت افزودن به لیست علاقه مندی ها (برای استفاده از محصول جهانی خالی بگذارید)

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows Add to wishlist button
fa: نمایش دکمه افزودن به لیست علاقه مندی

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Add to wishlist
fa: افزودن به علاقه مندی ها

note: Author of the plugin
en: YITH
fa: افزونه های YITH

en: License
fa: لایسنس

[ctx: Action links]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Premium version
fa: نسخه اصلی

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Support
fa: پشتیبانی

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Documentation
fa: مستندات

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Live Demo
fa: دموی زنده

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Payments
fa: پرداخت‌ها

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we share with others
fa: چه چیزی را با دیگران به اشتراک می گذاریم

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Who on our team has access
fa: چه کسانی در تیم ما دسترسی دارند

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we collect and store
fa: چه چیزی را گلچین و نگهداری میکنیم

[ctx: Privacy Policy Guide Title]
en: YITH Plugins
fa: افزونه‌های YITH

en: Items added
fa: آیتم اضافه شد

en: Visibility
fa: قابلیت نمایش

[ctx: date when wishlist was created]
en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Title
fa: عنوان فیلد

en: Token
fa: توکن

note: Translators: %s Order number.
en: Wishlist %s has been retained.
fa: لیست علاقه مندی %s حفظ شده است.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed wishlist %s.
fa: لیست علاقه مندی های من در %s

en: Wishlists
fa: لیست علاقه مندی ها

en: Customer wishlists
fa: لیست علاقه مندی مشتری

en: Our team members have access to this information to offer you better deals for the products you love.
fa: اعضای تیم ما به این اطلاعات دسترسی دارند تا کالاهای بهتری را برای محصولات مورد علاقه خود به شما ارائه دهند.

en: Wishlist details, such as products added, date of addition, name and privacy settings of your wishlists
fa: جزئیات لیست علاقه مندی، مانند محصولات افزوده شده، تاریخ اضافه شدن، نام و تنظیمات قوانین لیست شما

en: Members of our team have access to the information you provide us with. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
fa: اعضای تیم ما به اطلاعاتی که به ما ارائه می دهند دسترسی دارند. به عنوان مثال ، هر دو مدیر و مدیران فروشگاه می توانند دسترسی داشته باشند:

en: We’ll also use cookies to keep track of wishlist contents while you’re browsing our site.
fa: ما هم چنین با استفاده از کوکی های شما محتوای لیست علاقه مندی شما را در سایتمان مشاهده میکنیم

en: Wishlists you’ve created: we’ll keep track of the wishlists you create, and make them visible to the store staff
fa: لیست شما ساخته شد: ما این لیست را حفظ میکنیم و به دیگران همکاران نشان میدهیم.

en: Products you’ve added to the wishlist: we’ll use this to show you and other users your favourite products, and to create targeted email campaigns.
fa: محصولاتی که به لیست دلخواه اضافه کرده اید: ما از این موارد استفاده خواهیم کرد تا محصولات مورد علاقه خود را به شما و سایر کاربران نشان دهیم و کمپین های ایمیل هدفمند را ایجاد کنید.

en: While you visit our site, we’ll track:
fa: زمانی که شما وب سایت ما را مشاهده میکنید، ما شما را دنبال میکنیم:

en: Set Default
fa: تنظیم پیش‌فرض

en: How to install premium version
fa: چگونه نسخه پولی را نصب کنید

en: Reset
fa: بازگردانی

en: Public
fa: عمومی

en: Private
fa: خصوصی

en: Shared
fa: به اشتراک گذاشته شده

en: Move
fa: انتقال

note: translators: date added label: 1 date added.
en: Added on: %s
fa: اضافه شده در : ‫ %s

en: In Stock
fa: موجود

en: Out of stock
fa: موجود نیست

en: Free!
fa: رایگان!

en: Remove this product
fa: حذف این محصول

en: Stock status
fa: وضعیت موجودی

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Save
fa: ذخیره

en: Edit title
fa: ویرایش عنوان

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Reset Defaults
fa: بازگردانی به پیشفرض

en: Right Sidebar
fa: ناحیه کناری راست

en: Left Sidebar
fa: ناحیه کناری چپ

en: Choose a sidebar
fa: انتخاب ناحیه کناری

en: Right sidebar
fa: ناحیه کناری راست

en: No sidebar
fa: بدون ناحیه کناری

en: Left sidebar
fa: ناحیه کناری چپ

en: Delete
fa: حذف

en: Add images
fa: افزودن تصاویر

en: Add to gallery
fa: افزودن به گالری

en: Add Images to Gallery
fa: افزودن تصاویر به گالری

en: Delete image
fa: حذف تصویر

en: Do you want to remove the custom tab?
fa: آیا میخواهید تب سفارشی را حذف کنید?

en: Add custom product tab
fa: افزودن تب سفارشی محصول

en: Content of the tab. (HTML is supported)
fa: محتوای تب.( HTML پیشتیبانی می شود)

en: Value
fa: مقدار

en: Expand all
fa: گسترش همه

en: Close all
fa: بستن همه

en: Upload
fa: آپلود

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: انتخاب

en: Search for a product...
fa: جستجو برای محصول ...

en: Email
fa: ایمیل

en: Product name
fa: نام محصول

en: Plugins Upgraded
fa: افزونه‌ها ارتقاء یافتند

en: Plugins Activated
fa: افزونه‌ها فعال شدند

en: Sorting successful.
fa: مرتب‌سازی موفق بود.

en: Sorry, import is disabled.
fa: متاسفانه، درون‌ریزی غیرفعال است.

en: The added file is not valid.
fa: پرونده افزوده شده معتبر نیست.

en: An error has occurred during import. Please try again.
fa: خطائی هنگام درون‌ریزی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Database imported correctly.
fa: پایگاه داده به درستی درون‌ریزی شد.

en: Element updated correctly.
fa: عنصر به درستی بروزرسانی شد.

en: Element deleted correctly.
fa: عنصر به درستی حذف شد.

en: Settings reset
fa: تظنیمات بازگردانی شد

en: Settings saved
fa: تظنیمات ذخیره شد

en: The element you have entered already exists. Please, enter another name.
fa: عنصری که وارد کردید وجود دارد. نام دیگری وارد کنید.

en: Are you sure?
fa: آیا اطمینان دارید?

en: Reset to default
fa: باگردانی به پیشفرض

en: If you continue with this action, you will reset all options in this page.
fa: اگر این عمل را ادامه دهید، تمام تنظیمات این صفحه بازگردانی می شود.

en: Save Changes
fa: ذخیره‏ی تغییرات

en: YITH Plugins
fa: افزونه های YITH

en: Plugin Settings
fa: تنظیمات افزونه

en: The changes you have made will be lost if you leave this page.
fa: تغییراتی که در این صفحه ایجاد کرده اید با ترک آن ازبین می رود.

en: Name
fa: نام

en: No products added to the wishlist
fa: هیچ محصولی به لیست دلخواه شما اضافه نشده است.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
fa: خطا : محصول از لیست علاقه مندی ها حذف نشد.

en: Product successfully removed.
fa: محصول با موفقیت حذف شد.

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
fa: هنگام افزودن محصولات به  لیست علاقه مندی ها ، خطایی روی داد.

en: Twitter
fa: توییتر

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Share on:
fa: اشتراک در :

en: Background Hover
fa: هاور پس زمینه

en: Text hover
fa: هاور متن

en: Background hover
fa: هاور پس زمینه

en: Border
fa: کادر

en: Text
fa: متن

en: Background
fa: پس زمینه

en: "Add to wishlist" icon
fa: آیکون "افزودن به علاقه مندی"

en: Enable slider in wishlist
fa: فعال سازی اسلایدر در لیست علاقه مندی ها

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
fa: یکپارچگی با افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together

en: Social image URL
fa: آدرس تصویر اجتماعی

en: Social text
fa: متن اجتماعی

en: Share by email
fa: اشتراک گذاری با ایمیل

en: Pin on Pinterest
fa: پین به پینترست

en: Tweet on Twitter
fa: توییت در توییتر

en: Share on Facebook
fa: اشتراک در فیس بوک

en: "Add to cart" icon
fa: آیکون "افزودن به سبد خرید" را انتخاب کنید

en: "Added to wishlist" icon
fa: آیکون "افزوده شدن به علاقه‌مندی‌ها"

en: Custom CSS
fa: CSS دستی

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: "Add to cart" text
fa: متن "افزودن به سبد خرید"

en: Product added!
fa: اضافه شد!

en: "Product added" text
fa: متن "محصول اضافه شد"

en: The product is already in your wishlist!
fa: این محصول در لیست علاقه مندی ها شما قرار دارد!

en: "Product already in wishlist" text
fa: متن "محصول از قبل اضافه شده"

en: Browse wishlist
fa: لیست علاقه مندی ها

en: "Browse wishlist" text
fa: متن "مشاهده علاقه مندی ها"

en: Add to wishlist
fa: افزودن به علاقه مندی ها

en: "Add to wishlist" text
fa: متن "افزودن به لیست علاقه مندی ها"

en: Remove the product from the wishlist after it has been added to the cart
fa: بعد از افزودن محصول به سبد خرید ، محصول را از لیست علاقه مندی خارج کنید

en: Remove if added to the cart
fa: حذف محصول در صورت افزودن به سبد

en: Redirect to cart
fa: انتقال به سبد خرید

en: Use shortcode
fa: استفاده از شورتکد

en: After summary
fa: بعد از خلاصه محصول

en: After thumbnails
fa: بعد از تصاویر محصول

en: After "Add to cart"
fa: بعد از  "افزودن به سبد"

note: translators: 1. Blog name.
en: My wishlist on %s
fa: لیست علاقه مندی های من در %s

en: Default wishlist name
fa: نام لیست علاقه مندی پیش فرض

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Wishlist page
fa: صفحه لیست علاقه مندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Wishlist
fa: لیست علاقه مندی ها
